Tyčový vysavač Gorenje SVC252GFA stříbrný/šedý
0.0
0 hodnocení
4 037 Kč
Bez DPH: 3 336 Kč
U dodavatele
Doručení: 5 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Typ produktu | Bezvačkový vysavač, Vertikální vysavač |
| Typ sání | Suchý |
| HEPA filtr | 1 |
| Typ napájení | Baterie |
| Výkon | 155W |
| Hladina hluku | 75dB |
| Kapacita sáčku na prach | 0.5 l |
| Sací výkon | 22 W |
| Napájecí napětí | 25 V |
| Typ povrchu | Více povrchů |
| Vlastnost | LED osvětlení, Motorovaný turbo kartáč, Vyměnitelná baterie |
| Životnost baterie | 70 min |
| Použití | Domácnost |
| Váha | 2.5 kg |
| Barva | Šedá |
| Technologie | Cyklonový systém |
| Výška | 118.0 cm |
| Šířka | 26.0 cm |
| Hloubka | 17.0 cm |