Tradiční fritéza De'Longhi F28533.W 1800 W 1,2 l
0.0
0 hodnocení
4 065 Kč
Bez DPH: 3 360 Kč
U dodavatele
Doručení: 6 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Typ fritézy na olej | Tradiční |
| Výkon | 1800W |
| Typ ovládacího panelu | Mechanický |
| Kapacita oleje | 1.3 l |
| Kapacita držáku | 1.0 kg |
| Typ napájení | Elektrický |
| Materiál skříně | Plast. kov |
| Počet košíků | 1 |
| Použití | Domov |
| Délka | 360.0 cm |
| Výška | 240.0 cm |
| Šířka | 310.0 cm |
| Hmotnost | 3.8 kg |
| Barva | Bílá |
| Speciální funkce | Vhodné do myčky, Nepřilnavý povrch, Časovač, Regulace teploty |