Tablet Xiaomi Redmi Pad SE 8,7" 4 GB / 64 GB černý
0.0
0 hodnocení
4 317 Kč
Bez DPH: 3 567 Kč
U dodavatele
Doručení: 7 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Průměr displeje | 8.7" |
| Úložiště | 64 GB |
| Paměť | 4GB |
| Rozlišení displeje | 1340x800 pixel |
| Operační systém | Android |
| Mobilní síť | Wi-Fi |
| Připojení | Bluetooth, Wi-Fi |
| Procesor | MediaTek Helio G85 |
| Výrobce procesoru | MediaTek |