Tablet Samsung Galaxy Tab A11 8,7'' 4/64GB 4G LTE GPS 90Hz microSD Stříbrný
0.0
0 hodnocení
4 394 Kč
Bez DPH: 3 631 Kč
U dodavatele
Doručení: 8 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Průměr displeje | 8.7" |
| Úložiště | 64 GB |
| Paměť | 4GB |
| Rozlišení displeje | 1340x800 pixel |
| Operační systém | Android |
| Řada | Samsung Galaxy Tab A11 |
| Mobilní síť | 4G |
| Připojení | Bluetooth, Wi-Fi |
| Procesor | MediaTek Helio G99 |
| Výrobce procesoru | MediaTek |
| Taktovací frekvence procesoru | 2,2 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 ks |