SODIMM Ultrabook DDR3 8GB (2x4GB) Ripjaws 1600MHz-
0.0
0 hodnocení
1 772 Kč
Bez DPH: 1 464 Kč
U dodavatele
Doručení: 5 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Použití | Notebook Paměť |
| Velikost paměti | 8 GB |
| Typ paměti | DDR3 |
| Rychlost | 1600 MHz |
| Balení | Dual Channel |
| CL Latence | 9 |
| Napětí (V) | 1.3500 V |
| Chladící žeber | Ne |
| Formát modulu | SO-DIMM |