Smartphone XIAOMI Poco X7 Pro 5G 12 GB / 512 GB Dual SIM NFC Žlutý (Yellow)
0.0
0 hodnocení
12 535 Kč
Bez DPH: 10 359 Kč
U dodavatele
Doručení: 13 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Model | Xiaomi Poco X7 Pro |
| Velikost displeje | 6.67" |
| Typ displeje | AMOLED |
| Vlastnosti displeje | HDR displej, 120 Hz, Dolby Vision, Gorilla Glass 7i |
| Slot pro SIM kartu | Dual SIM |
| Rozlišení displeje | 1220x2712 |
| Rozlišení hlavního fotoaparátu | 50 MP |
| Rozlišení sekundárního fotoaparátu | 8 MP |
| Počet kamer | 2 |
| Rozlišení videa | 4K, 1080p |
| Blesk | 1 |
| Vlastnosti fotoaparátu/videa | Panoráma, Optická stabilizace obrazu, Pomalá kamera, Noční režim, HDR |
| Nezávislost na síti | Nezávislost na operátorovi |
| Připojení | Bluetooth, 4G, GPS, 5G, Wi-Fi, NFC |
| Technologie sítě | 3G, 4G, 5G |
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Verze Bluetooth | 6.0 |
| Typ SIM | Nano SIM |
| Porty | USB Type-C |
| Typ baterie | Li-Po |
| Kapacita baterie | 6000 mAh |
| Interní paměť | 512 GB |
| Paměť RAM | 12 GB |
| Model procesoru | MediaTek Dimensity 8400 Ultra |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Operační systém | Android |
| Verze operačního systému | Android 15 |
| Senzory | Kompas, Otisk prstu, Senzor proximity, Akcelerometr, Gyroscop |
| Další vlastnosti | Dolby Atmos, Rychlé nabíjení |
| Ochrana | IP68 |
| Nabíjecí příslušenství | 1 |
| Rok vydání | 2024 |
| Typ paměťové karty | Nerozšiřitelné |
| Barva | Žlutá |
| Délka | 160.80 cm |
| Šířka | 75.2 cm |
| Výška | 8.3 cm |
| Hmotnost | 195 g |