Smartphone Hammer 6 GB / 128 GB 4G (LTE) stříbrný
5.0
1 hodnocení
Momentálně nedostupné
Upozornit mě, až bude dostupné
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Model | HAMMER Construction |
| Velikost displeje | 6.00" |
| Typ displeje | IPS |
| Vlastnosti displeje | Gorilla Glass |
| Slot pro SIM kartu | Dual SIM |
| Rozlišení displeje | 2160 × 1080 |
| Rozlišení hlavního fotoaparátu | 16 MP Wide |
| Rozlišení sekundárního fotoaparátu | 8 MP |
| Počet kamer | 2 |
| Rozlišení videa | Full HD |
| Blesk | 1 |
| Nezávislost na síti | Bez SIM karty |
| Připojení | Bluetooth, GPS, Wi-Fi, NFC |
| Technologie sítě | 2G, 3G, 4G |
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Typ SIM | Nano SIM |
| Porty | Jack 3,5 mm, USB Type-C |
| Typ baterie | Li-Po |
| Kapacita baterie | 6500 mAh |
| Interní paměť | 128 GB |
| Paměť RAM | 6 GB |
| Model procesoru | MediaTek Helio G85 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Operační systém | Android |
| Verze operačního systému | Android 14 |
| Senzory | Kompas, Otisk prstu, Barometr, Senzor proximity, Akcelerometr, GPS, Gyroscop |
| Další vlastnosti | Rychlé nabíjení |
| Ochrana | Prašuzdolný, IP69, Vodě odolný |
| Nabíjecí příslušenství | 1 |
| Typ paměťové karty | MicroSD |
| Barva | Stříbrná |
| Délka | 16.88 cm |
| Šířka | 8.3 cm |
| Výška | 1.5 cm |
| Hmotnost | 321 g |