Sluchátka přes uši Corsair Virtuoso RGB Wireless XT
0.0
0 hodnocení
6 441 Kč
Bez DPH: 5 323 Kč
U dodavatele
Doručení: 9 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Typ | Gaming |
| RGB | tady je |
| Přenos dat | Kabelové, Bluetooth, Bezdrátový |
| Typ konektoru | Bezdrátový, USB, 3,5 mm Jack |
| Mikrofon | tady je |
| Zvuk | 7.1 |
| Barva | Černá |
| Délka kabelu | 1500mm |
| Nominální impedance | 32 Ohm |
| Citlivost | 109.00 dB |
| Minimální frekvence | 20 Hz |
| Maximální frekvence | 40000 Hz |
| Obsah balení | Lecsatlakoztatható mikrofon |