Sluchátka přes uši Corsair HS55
0.0
0 hodnocení
3 253 Kč
Bez DPH: 2 688 Kč
U dodavatele
Doručení: 3 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Typ | Gaming |
| RGB | Žádné |
| Přenos dat | Bluetooth, Bezdrátový |
| Typ konektoru | Bezdrátový |
| Mikrofon | tady je |
| Zvuk | 7.1 |
| Barva | Šedá |
| Nominální impedance | 32 Ohm |
| Citlivost | 114.00 dB |
| Minimální frekvence | 20 Hz |
| Maximální frekvence | 20000 Hz |
| Váha | 266 g |