Sluchátka přes uši Corsair Corsair HS80 RGB USB
0.0
0 hodnocení
3 402 Kč
Bez DPH: 2 812 Kč
U dodavatele
Doručení: 8 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Typ | Gaming |
| RGB | tady je |
| Přenos dat | Kabelové |
| Typ konektoru | USB |
| Mikrofon | tady je |
| Zvuk | 7.1 |
| Barva | Bílá |
| Délka kabelu | 1800mm |
| Nominální impedance | 32 Ohm |
| Citlivost | 118.00 dB |
| Minimální frekvence | 20 Hz |
| Maximální frekvence | 40000 Hz |
| Váha | 373 g |