Sluchátka přes uši Corsair Corsair HS55
0.0
0 hodnocení
1 753 Kč
Bez DPH: 1 448 Kč
U dodavatele
Doručení: 8 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Typ | Gaming |
| RGB | Žádné |
| Přenos dat | Kabelové |
| Typ konektoru | 3,5 mm Jack |
| Mikrofon | tady je |
| Zvuk | Stereo |
| Barva | Černá |
| Délka kabelu | 1800mm |
| Nominální impedance | 32 Ohm |
| Citlivost | 111.00 dB |
| Minimální frekvence | 20 Hz |
| Maximální frekvence | 20000 Hz |
| Váha | 284 g |
| Obsah balení | 1 x 3.5 mm kábel, 2 x 3.5 mm adapter |