Sluchátka kolem uší Logitech G435
0.0
0 hodnocení
2 107 Kč
Bez DPH: 1 741 Kč
U dodavatele
Doručení: 12 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Typ | Gaming |
| RGB | Žádné |
| Přenos dat | Bezdrátový |
| Typ konektoru | Bezdrátový |
| Mikrofon | tady je |
| Zvuk | Stereo |
| Barva | Černá |
| Nominální impedance | 45 Ohm |
| Citlivost | 83.00 dB |
| Minimální frekvence | 20 Hz |
| Maximální frekvence | 20000 Hz |
| Váha | 165 g |
| Obsah balení | 1 x Vezeték nélküli fejhallgató, Felhasználói útmutató, LIGHTSPEED vezeték nélküli USB-A vevőegység, USB-C – USB-A töltőkábel |