Rychlovarná konvice Mesko MS 1261g 2200 W 1,7 l stříbrná/šedá
0.0
0 hodnocení
359 Kč
Bez DPH: 297 Kč
U dodavatele
Doručení: 12 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Materiál pouzdra | Plast |
| Kapacita rychlovarné konvice | 1,7 L |
| Výkon | 1850W |
| Délka kabelu | 68 cm |
| Automatické vypnutí | 1 |
| Barva | Bílá |
| Šířka | 21 cm |
| Délka | 23 cm |
| Výška | 16 cm |