Roboclean turbo válec kartáče
0.0
0 hodnocení
7 289 Kč
Bez DPH: 6 024 Kč
U dodavatele
Doručení: 10 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Výkon | 1700W |
| Feszültség | 230.0 V |
| Úroveň hluku | 81dB |
| HEPA szűrő | Igen |
| Typ sání | Suchý |
| Typ napájení | Elektrický |
| Typ produktu | Bezvačkový vysavač |
| Felület típus | Többféle felület |