-19.52%
Patriot Paměti DDR5 Viper Venom 32GB/6200 (2x16GB)
0.0
0 hodnocení
27 690 Kč
22 286 Kč
-19.52%
Bez DPH: 18 418 Kč
U dodavatele
Doručení: 14 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Použití | Paměť PC |
| Velikost paměti | 32 GB |
| Typ paměti | DDR5 |
| Rychlost | 6200 MHz |
| Balení | Dual Channel |
| CL Latence | 40 |
| Napětí (V) | 1.3500 V |
| Formát modulu | DIMM |
| Barva | Černá |