Operační paměť DDR5 Silicon Power 16 GB 4800 40
0.0
0 hodnocení
6 574 Kč
Bez DPH: 5 433 Kč
U dodavatele
Doručení: 6 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Použití | Paměť PC |
| Velikost paměti | 16 GB |
| Typ paměti | DDR5 |
| Rychlost | 4800 MHz |
| Balení | Single Channel |
| CL Latence | 40 |
| Napětí (V) | 1.1000 V |
| Formát modulu | DIMM |