Operační paměť DDR5 Patriot 32 GB 9
0.0
0 hodnocení
28 062 Kč
Bez DPH: 23 191 Kč
U dodavatele
Doručení: 14 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Použití | Paměť PC |
| Velikost paměti | 32 GB |
| Typ paměti | DDR5 |
| Rychlost | 8000 MHz |
| Balení | Dual Channel |
| CL Latence | 38 |
| Napětí (V) | 1.4500 V |
| Chladící žeber | Ano |
| Formát modulu | DIMM |