ONIKUMA SLUCHÁTKA HERNÍ BEZDRÁTOVÁ PŘES UŠI BLUETOOTH 5.0 RGB DO 10M
0.0
0 hodnocení
585 Kč
Bez DPH: 484 Kč
U dodavatele
Doručení: 8 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Typ | Gaming |
| RGB | tady je |
| Přenos dat | Bezdrátový |
| Typ konektoru | Bezdrátový, 3,5 mm Jack |
| Mikrofon | tady je |
| Zvuk | Stereo |
| Barva | růžová |
| Nominální impedance | 32 Ohm |
| Citlivost | 115.00 dB |
| Minimální frekvence | 20 Hz |
| Maximální frekvence | 20000 Hz |