Myš Corsair M65 RGB Ultra
0.0
0 hodnocení
2 809 Kč
Bez DPH: 2 321 Kč
U dodavatele
Doručení: 6 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Konektor | USB |
| Rozměry | 117x38x77 mm |
| Hmotnost | 130 g |
| Citlivost | 26000 DPI |
| Typ senzoru | Optický |
| Počet tlačítek | 8 ks |
| Provedení | Praváci |
| Osvětlení | RGB |
| Délka kabelu | 180 cm |
| Barva | Černá |