JBL TUNE 500 DRÁTOVÁ SLUCHÁTKA PŘES UŠI MIKROFON
0.0
0 hodnocení
611 Kč
Bez DPH: 505 Kč
U dodavatele
Doručení: 10 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| RGB | Žádné |
| Přenos dat | Kabelové |
| Typ konektoru | 3,5 mm Jack |
| Mikrofon | tady je |
| Zvuk | Stereo |
| Barva | Bílá |
| Délka kabelu | 1200mm |
| Nominální impedance | 32 Ohm |
| Minimální frekvence | 20 Hz |
| Maximální frekvence | 20000 Hz |
| Váha | 148 g |