HyperX Sluchátka přes uši dětská Cloud Mini - herní headset černý/červený
0.0
0 hodnocení
806 Kč
Bez DPH: 666 Kč
U dodavatele
Doručení: 6 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Typ | Gaming |
| RGB | Žádné |
| Přenos dat | Kabelové |
| Typ konektoru | 3,5 mm Jack |
| Mikrofon | tady je |
| Zvuk | Stereo |
| Barva | Černá |
| Délka kabelu | 1200mm |
| Minimální frekvence | 20 Hz |
| Maximální frekvence | 20000 Hz |
| Váha | 130 g |
| Obsah balení | Gyors üzembe helyezési útmutató, Levehető headsetkábel |