Herní židle Spirit of Gamer Siege Gaming Mustang modrá
0.0
0 hodnocení
Momentálně nedostupné
Upozornit mě, až bude dostupné
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Materiál | Umělá kůže |
| Výška opěradla | 80.0 cm |
| Maximální hmotnost | 120 kg |
| Nastavitelná výška | 1 |
| Barva | Modrá, Černý |
| Váha | 21 kg |
| Šířka sedadla | 56.0 cm |
| Hloubka sedadla | 54.0 cm |
| Bederní opěrka | 1 |