Herní židle noblechairs EPIC Gaming Chair ekokůže černá
0.0
0 hodnocení
11 817 Kč
Bez DPH: 9 766 Kč
U dodavatele
Doručení: 5 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Materiál | Umělá kůže |
| Maximální hmotnost | 120 kg |
| Nastavitelná výška | 1 |
| Barva | Černý |
| Šířka sedadla | 56.0 cm |
| Hloubka sedadla | 57.0 cm |
| Hlavová opěrka | 1 |
| Bederní opěrka | 1 |