Genesis Xenon 220 G2 - Myš Gaming Drátová Tichá
0.0
0 hodnocení
463 Kč
Bez DPH: 383 Kč
U dodavatele
Doručení: 12 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Konektor | USB |
| Rozměry | 77 x 127 x 40 mm |
| Režim použití | Gaming |
| Hmotnost | 99 g |
| Citlivost | 6400 DPI |
| Typ senzoru | Optický |
| Počet tlačítek | 7 ks |
| Provedení | Oboustranný |
| Osvětlení | RGB |
| Délka kabelu | 180 cm |
| Barva | Černá |