Corsair CA-9011295-EU sluchátka/náhlavní souprava Bezdrátový Opask...
0.0
0 hodnocení
6 613 Kč
Bez DPH: 5 465 Kč
U dodavatele
Doručení: 9 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Typ | Gaming |
| RGB | tady je |
| Přenos dat | Bluetooth, Bezdrátový |
| Typ konektoru | USB-C, Bezdrátový |
| Mikrofon | tady je |
| Zvuk | Stereo |
| Barva | Šedá |
| Délka kabelu | 1800mm |
| Nominální impedance | 32 Ohm |
| Citlivost | -40.00 dB |
| Minimální frekvence | 20 Hz |
| Maximální frekvence | 40000 Hz |
| Váha | 717 g |
| Obsah balení | 1 x Vezeték nélküli fejhallgató, USB-C to USB-A adapter, Kezelési útmutató |