Chytrý telefon Xiaomi Redmi 9A 2 GB / 32 GB 4G (LTE) šedý
0.0
0 hodnocení
4 012 Kč
Bez DPH: 3 316 Kč
U dodavatele
Doručení: 8 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Model | Xiaomi Redmi 9AT |
| Velikost displeje | 6.53" |
| Typ displeje | IPS |
| Vlastnosti displeje | HD+ |
| Slot pro SIM kartu | Dual SIM |
| Rozlišení displeje | 1600 × 720 |
| Rozlišení hlavního fotoaparátu | 13 MP Wide |
| Rozlišení sekundárního fotoaparátu | 5 MP |
| Počet kamer | 1 |
| Rozlišení videa | Full HD |
| Blesk | 1 |
| Vlastnosti fotoaparátu/videa | Režim portrét, Noční režim |
| Nezávislost na síti | Bez SIM karty |
| Připojení | Bluetooth, GPS, Wi-Fi |
| Technologie sítě | 2G, 3G, 4G |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Typ SIM | Nano SIM |
| Porty | Jack 3,5 mm, MicroUSB |
| Typ baterie | Li-Po |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Interní paměť | 32 GB |
| Paměť RAM | 2 GB |
| Model procesoru | MediaTek Helio G25 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Operační systém | Android |
| Verze operačního systému | Android 10 |
| Senzory | Senzor proximity, Akcelerometr, GPS |
| Nabíjecí příslušenství | 1 |
| Typ paměťové karty | MicroSD |
| Barva | Šedá |
| Délka | 16.49 cm |
| Šířka | 7.7 cm |
| Výška | 0.9 cm |
| Hmotnost | 196 g |