Chytrý telefon Xiaomi 13T 8 GB / 256 GB 5G černý
0.0
0 hodnocení
18 970 Kč
Bez DPH: 15 678 Kč
U dodavatele
Doručení: 5 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Model | Xiaomi 13T |
| Velikost displeje | 6.67" |
| Typ displeje | AMOLED |
| Vlastnosti displeje | HDR displej, 144 Hz |
| Slot pro SIM kartu | Dual SIM |
| Rozlišení displeje | 2796 x 1260 |
| Rozlišení hlavního fotoaparátu | 50 MP |
| Rozlišení sekundárního fotoaparátu | 50 MP |
| Počet kamer | 3 |
| Rozlišení videa | 4K |
| Vlastnosti fotoaparátu/videa | Režim portrét, Noční režim, HDR |
| Připojení | Bluetooth, GPS, 5G, Wi-Fi, NFC |
| Technologie sítě | 5G |
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Typ SIM | Nano SIM |
| Porty | USB Type-C |
| Typ baterie | Li-Po |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Interní paměť | 256 GB |
| Paměť RAM | 8 GB |
| Model procesoru | MediaTek Dimensity 8200-Ultra |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Operační systém | Android |
| Verze operačního systému | Android 13 |
| Senzory | Kompas, Otisk prstu, Rozpoznávání obličeje, Akcelerometr, Gyroscop |
| Další vlastnosti | Rychlé nabíjení |
| Ochrana | IP68 |
| Rok vydání | 2023 |
| Typ paměťové karty | Nerozšiřitelné |
| Barva | Černá |