Chytrý telefon Motorola Razr 2022 8 GB / 256 GB 5G černý
0.0
0 hodnocení
21 950 Kč
Bez DPH: 18 140 Kč
Na skladě
Poslední kus!
Doručení: 1 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Model | Razr 2022 |
| Velikost displeje | 6.70" |
| Typ displeje | OLED |
| Vlastnosti displeje | HDR10+, 144 Hz |
| Slot pro SIM kartu | Dual SIM |
| SAR hlava | 0.990 W/kg |
| SAR test | 1.370 W/kg |
| Rozlišení displeje | 2400 x 1080 |
| Rozlišení hlavního fotoaparátu | 13 MP Wide, 50 MP Wide |
| Rozlišení sekundárního fotoaparátu | 32 Mpx |
| Počet kamer | 2 |
| Rozlišení videa | Full HD |
| Blesk | 1 |
| Nezávislost na síti | Bez SIM karty |
| Připojení | Bluetooth, 5G, Wi-Fi, NFC |
| Technologie sítě | 5G |
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Typ SIM | Nano SIM |
| Porty | USB Type-C |
| Typ baterie | Li-Po |
| Kapacita baterie | 3500 mAh |
| Interní paměť | 256 GB |
| Paměť RAM | 8 GB |
| Model procesoru | Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Operační systém | Android |
| Verze operačního systému | Android 12 |
| Další vlastnosti | Skládací, Dolby Atmos |
| Nabíjecí příslušenství | 0 |
| Rok vydání | 2022 |
| Barva | Černá |