Bezdrátová sluchátka přes uši Sony WH-1000XM5
0.0
0 hodnocení
7 509 Kč
Bez DPH: 6 206 Kč
U dodavatele
Doručení: 10 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Typ | Travel, Office |
| RGB | Žádné |
| Přenos dat | Bluetooth |
| Typ konektoru | Bezdrátový |
| Mikrofon | tady je |
| Zvuk | Stereo |
| Barva | Modrá |
| Délka kabelu | 1200mm |
| Nominální impedance | 48 Ohm |
| Citlivost | 102.00 dB |
| Minimální frekvence | 4 Hz |
| Maximální frekvence | 40000 Hz |
| Obsah balení | 1 x Audio kábel (3.5 mm), USB-C töltő, Hordtáska |