Bezdrátová sluchátka přes uši Sennheiser Momentum 4
0.0
0 hodnocení
6 748 Kč
Bez DPH: 5 577 Kč
U dodavatele
Doručení: 14 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| RGB | Žádné |
| Přenos dat | Bluetooth, Bezdrátový |
| Typ konektoru | Bezdrátový, 3,5 mm Jack |
| Mikrofon | tady je |
| Zvuk | Stereo |
| Barva | Bílá |
| Délka kabelu | 1200mm |
| Citlivost | 106.00 dB |
| Minimální frekvence | 6 Hz |
| Maximální frekvence | 22000 Hz |
| Obsah balení | 1 x Vezeték nélküli fejhallgató |