Žehlička Taurus Quios 3000W
0.0
0 hodnocení
Momentálně nedostupné
Upozornit mě, až bude dostupné
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Typ produktu | Parní likvidátor |
| Výkon | 3000W |
| Vertikální vyprašování | 1 |
| Materiál podešvy žehličky | Keramika |
| Kapacita vody | 290 ml |
| Samočistění | 0 |
| Hmotnost | 1500 g |
| Změkčovač vody | 0 |
| Typ | Parní žehlička |