Webkamera Aukey PC-LM3 2 MP
0.0
0 hodnocení
377 Kč
Bez DPH: 312 Kč
U dodavatele
Doručení: 14 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Rozlišení videa | 1920 × 1080 |
| Mikrofon | 0 |
| Rozhraní | USB 2.0 |
| Maximální obnovovací frekvence | 30 fps |
| Barva | Černá |
| Hmotnost | 130 g |
| Šířka | 72.0 cm |
| Délka | 77.0 cm |