Urbanista Los Angeles Midnight Black USBC Sluchátka přes uši Solární panel
0.0
0 hodnocení
5 117 Kč
Bez DPH: 4 229 Kč
U dodavatele
Doručení: 8 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Typ | Travel, Office |
| RGB | Žádné |
| Přenos dat | Bezdrátový |
| Typ konektoru | USB-C, Bezdrátový |
| Mikrofon | tady je |
| Zvuk | Stereo |
| Barva | Černá |
| Nominální impedance | 32 Ohm |
| Citlivost | 107.00 dB |
| Minimální frekvence | 20 Hz |
| Maximální frekvence | 20000 Hz |