Tablet Xiaomi Redmi Pad 10,6" 3 GB / 64 GB stříbrný
0.0
0 hodnocení
Momentálně nedostupné
Upozornit mě, až bude dostupné
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Průměr displeje | 10.6" |
| Úložiště | 64 GB |
| Paměť | 3GB |
| Rozlišení displeje | 1200x2000 pixel |
| Operační systém | Android 10 |
| Řada | Xiaomi Redmi Pad |
| Mobilní síť | Žádný |
| Procesor | MediaTek Helio G99 MT8781 |