SPEEDLINK – KAPPA USB MYŠ (ČERVENÁ)
0.0
0 hodnocení
172 Kč
Bez DPH: 142 Kč
U dodavatele
Doručení: 14 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Konektor | USB |
| Rozměry | 110 x 65 x 37 mm |
| Hmotnost | 78 g |
| Citlivost | 1000 DPI |
| Typ senzoru | Optický |
| Počet tlačítek | 3 ks |
| Provedení | Ergonomický |
| Osvětlení | Žádné |
| Délka kabelu | 140 cm |
| Barva | černočervená |