Smartphone POCO F6 Pro 12 GB / 512 GB 5G černý
0.0
0 hodnocení
11 302 Kč
Bez DPH: 9 341 Kč
U dodavatele
Doručení: 9 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Model | Poco F6 Pro |
| Velikost displeje | 6.67" |
| Typ displeje | AMOLED |
| Vlastnosti displeje | QHD+, 120 Hz, Gorilla Glass, HDR10+ |
| Slot pro SIM kartu | Dual SIM |
| Rozlišení displeje | 3200 x 1440 |
| Rozlišení hlavního fotoaparátu | 8MP Ultrawide, 2 MP Makro, 50 MP Wide |
| Rozlišení sekundárního fotoaparátu | 16 MP |
| Počet kamer | 3 |
| Rozlišení videa | 4K |
| Blesk | 1 |
| Vlastnosti fotoaparátu/videa | Panoráma, HDR |
| Nezávislost na síti | Bez kardů |
| Připojení | Bluetooth, GPS, Wi-Fi, NFC |
| Technologie sítě | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/6e |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Typ SIM | Nano SIM |
| Porty | USB Type-C |
| Typ baterie | Li-Po |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Interní paměť | 512 GB |
| Paměť RAM | 12 GB |
| Model procesoru | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Operační systém | Android |
| Verze operačního systému | Android 14 |
| Senzory | Kompas, Otisk prstu, Senzor proximity, Akcelerometr, Gyroscop |
| Další vlastnosti | Dolby Vision, Rychlé nabíjení |
| Rok vydání | 2024 |
| Typ paměťové karty | Nerozšiřitelné |
| Barva | Černá |
| Délka | 16.09 cm |
| Šířka | 7.5 cm |
| Výška | 0.8 cm |
| Hmotnost | 209 g |