Sluchátka přes uši Poly BW 3320
0.0
0 hodnocení
828 Kč
Bez DPH: 684 Kč
U dodavatele
Doručení: 9 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Přenos dat | Kabelové |
| Typ konektoru | USB-C |
| Mikrofon | tady je |
| Zvuk | Stereo |
| Barva | Černá |
| Délka kabelu | 2000mm |
| Nominální impedance | 32 Ohm |
| Minimální frekvence | 20 Hz |
| Maximální frekvence | 20000 Hz |
| Váha | 131 g |
| Obsah balení | 1 x USB-C adapter |