Sluchátka přes uši Gembird GHS-05-O
0.0
0 hodnocení
233 Kč
Bez DPH: 192 Kč
U dodavatele
Doručení: 9 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Typ | Gaming |
| RGB | Žádné |
| Přenos dat | Kabelové |
| Typ konektoru | 3,5 mm Jack |
| Mikrofon | tady je |
| Zvuk | Stereo |
| Barva | Oranžová, Černá |
| Délka kabelu | 2000mm |
| Nominální impedance | 32 Ohm |
| Citlivost | 102.00 dB |
| Minimální frekvence | 20 Hz |
| Maximální frekvence | 20000 Hz |
| Váha | 250 g |