Sluchátka přes uši Esperanza EH158R
0.0
0 hodnocení
187 Kč
Bez DPH: 154 Kč
U dodavatele
Doručení: 9 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| RGB | Žádné |
| Přenos dat | Kabelové |
| Typ konektoru | 3,5 mm Jack |
| Mikrofon | tady je |
| Zvuk | Stereo |
| Barva | Černá, Červená |
| Délka kabelu | 2000mm |
| Minimální frekvence | 30 Hz |
| Maximální frekvence | 16000 Hz |
| Váha | 250 g |