-10.27%
Sluchátka přes uši Corsair Virtuoso Pro
0.0
0 hodnocení
6 612 Kč
5 933 Kč
-10.27%
Bez DPH: 4 903 Kč
U dodavatele
Doručení: 15 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Typ | Gaming |
| RGB | Žádné |
| Přenos dat | Kabelové |
| Typ konektoru | 3,5 mm Jack |
| Mikrofon | tady je |
| Zvuk | Stereo |
| Barva | Bílá |
| Délka kabelu | 1800mm |
| Nominální impedance | 32 Ohm |
| Minimální frekvence | 20 Hz |
| Maximální frekvence | 40000 Hz |
| Váha | 1230 g |