RYCHLOVARNÁ KONVICE ADLER AD1295W BÍLÁ LCD 1.7L s displejem
0.0
0 hodnocení
945 Kč
Bez DPH: 781 Kč
U dodavatele
Doručení: 3 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Materiál pouzdra | Nerezová ocel |
| Kapacita rychlovarné konvice | 1,7 L |
| Úrovně intenzity | 7 |
| Výkon | 2200W |
| Délka kabelu | 67 cm |
| Automatické vypnutí | 1 |
| Barva | Bílá |
| Šířka | 20 cm |
| Délka | 24 cm |
| Výška | 16 cm |