Rychlovarná konvice Adler AD 08 850 W 1 l bílá
0.0
0 hodnocení
338 Kč
Bez DPH: 279 Kč
U dodavatele
Doručení: 12 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Materiál pouzdra | Plast |
| Kapacita rychlovarné konvice | 1,0 L |
| Výkon | 850W |
| Automatické vypnutí | 1 |
| Barva | Bílá |
| Šířka | 19 cm |
| Délka | 21 cm |
| Výška | 15 cm |
| Hmotnost | 0,7 kg |