Optická myš USB, tichá Delock 12106
0.0
0 hodnocení
249 Kč
Bez DPH: 206 Kč
U dodavatele
Doručení: 20 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Konektor | USB-A |
| Rozměry | 115 x 61 x 37 mm |
| Hmotnost | 90 g |
| Citlivost | 1200 DPI |
| Typ senzoru | Optický |
| Počet tlačítek | 3 ks |
| Provedení | Ambidextrous |
| Osvětlení | Žádné |
| Délka kabelu | 150 cm |
| Barva | Černá |