Máquina De Limpieza Kärcher Br 30/4 C 1.783-220.0
0.0
0 hodnocení
49 299 Kč
Bez DPH: 40 743 Kč
U dodavatele
Doručení: 11 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Typ produktu | Bezvačkový vysavač |
| Typ sání | Suchý, Vlhký |
| Typ napájení | Elektrický |
| Výkon | 820W |
| Hladina hluku | 72dB |
| Kapacita sáčku na prach | 4.0 l |
| Napájecí napětí | 240 V |
| Typ povrchu | Tvrdá podlaha |
| Vlastnost | Mytelný filtr |
| Použití | Domácnost |
| Váha | 12.4 kg |
| Barva | Žlutá, Černá |
| Výška | 118.0 cm |
| Šířka | 33.5 cm |
| Hloubka | 39.0 cm |