Chytrý telefon Xiaomi Redmi Note 13 5G 8 GB / 256 GB 5G modrý
0.0
0 hodnocení
Momentálně nedostupné
Upozornit mě, až bude dostupné
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Model | Xiaomi Redmi Note 13 5G |
| Velikost displeje | 6.67" |
| Typ displeje | AMOLED |
| Vlastnosti displeje | 120 Hz, FHD+ |
| Slot pro SIM kartu | Dual SIM |
| Rozlišení displeje | 2400 x 1080 |
| Rozlišení hlavního fotoaparátu | 108MP Wide |
| Rozlišení sekundárního fotoaparátu | 16 MP |
| Počet kamer | 3 |
| Rozlišení videa | Full HD |
| Blesk | 1 |
| Vlastnosti fotoaparátu/videa | Režim portrét, Noční režim, HDR |
| Nezávislost na síti | Bez SIM karty |
| Připojení | Bluetooth, GPS, Wi-Fi, NFC |
| Technologie sítě | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Typ SIM | Nano SIM |
| Porty | Jack 3,5 mm, USB Type-C |
| Typ baterie | Li-Po |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Interní paměť | 256 GB |
| Paměť RAM | 8 GB |
| Model procesoru | MediaTek Dimensity 6080 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Operační systém | Android |
| Senzory | Kompas, Otisk prstu, Senzor proximity, Akcelerometr, Světelný senzor, Gyroscop |
| Další vlastnosti | Rychlé nabíjení |
| Ochrana | IP54 |
| Nabíjecí příslušenství | 1 |
| Rok vydání | 2024 |
| Typ paměťové karty | MicroSD |
| Barva | Modrá |
| Délka | 16.11 cm |
| Šířka | 7.5 cm |
| Výška | 0.8 cm |
| Hmotnost | 174 g |