Chytrý telefon Xiaomi 13T Pro 12 GB / 512 GB 5G černý
0.0
0 hodnocení
Momentálně nedostupné
Upozornit mě, až bude dostupné
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Model | Xiaomi 13T Pro |
| Velikost displeje | 6.67" |
| Typ displeje | AMOLED |
| Vlastnosti displeje | 144 Hz |
| Slot pro SIM kartu | Dual SIM |
| Rozlišení displeje | 2712 x 1220 |
| Rozlišení hlavního fotoaparátu | 50 MP Wide |
| Rozlišení sekundárního fotoaparátu | 20 MP |
| Počet kamer | 3 |
| Rozlišení videa | 4K |
| Blesk | 1 |
| Nezávislost na síti | Bez SIM karty |
| Připojení | Bluetooth, GPS, Wi-Fi, NFC |
| Technologie sítě | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Typ SIM | Nano SIM |
| Porty | USB Type-C |
| Typ baterie | Li-Po |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Interní paměť | 512 GB |
| Paměť RAM | 12 GB |
| Model procesoru | MediaTek Dimensity 9200+ |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Operační systém | Android |
| Verze operačního systému | Android 13 |
| Senzory | Otisk prstu, Akcelerometr, GPS, Světelný senzor |
| Další vlastnosti | Rychlé nabíjení |
| Rok vydání | 2023 |
| Typ paměťové karty | Nerozšiřitelné |
| Barva | Černá |