Chlazení procesoru aktivní Xilence XC232
0.0
0 hodnocení
311 Kč
Bez DPH: 257 Kč
U dodavatele
Doručení: 12 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Typ | Top Flow |
| Kompatibilita | 1851, 1700 |
| Barva ventilátoru | Červená |
| Barva okraje | Černá |
| Osvětlení | Žádný |
| Velikost ventilátoru | 92mm |
| Výška | 70mm |
| Šírka | 95mm |
| Hloubka | 95mm |
| Min. otáčky | 800 ot/min |
| Max. otáčky | 2500 ot/min |
| Režim více ventilátorů | Žádný |
| Ventilátory | 1 |
| Max. hladina hluku | 26.40dB(A) |
| Konektor napájení | 4-Pin |
| TDP | 110W |
| Hmotnost | 400 g |