Chlazení procesoru aktivní Akasa AK-CC6601EP01
0.0
0 hodnocení
617 Kč
Bez DPH: 510 Kč
U dodavatele
Doručení: 9 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Typ | Top Flow |
| Kompatibilita | 1700 |
| Barva ventilátoru | Černá |
| Barva okraje | Hliník |
| Osvětlení | Žádný |
| Velikost ventilátoru | 75mm |
| Výška | 27mm |
| Šírka | 87mm |
| Hloubka | 85mm |
| Min. otáčky | 600 ot/min |
| Max. otáčky | 3000 ot/min |
| Proudění vzduchu | 25-50m3/h |
| Režim více ventilátorů | Žádný |
| Ventilátory | 1 |
| Max. hladina hluku | 30.75dB(A) |
| Konektor napájení | 4-Pin |
| Hmotnost | 165 g |