Aktivní chlazení procesoru LC-Power LCCC65
0.0
0 hodnocení
382 Kč
Bez DPH: 316 Kč
U dodavatele
Doručení: 11 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Typ | Top Flow |
| Kompatibilita | 1155, 1151, 1156, 1150 |
| Barva ventilátoru | Černá |
| Barva okraje | Hliník |
| Osvětlení | Žádný |
| Velikost ventilátoru | 65mm |
| Výška | 28mm |
| Šírka | 85mm |
| Hloubka | 85mm |
| Min. otáčky | 1300 ot/min |
| Max. otáčky | 3500 ot/min |
| Proudění vzduchu | 25-50m3/h |
| Režim více ventilátorů | Žádný |
| Ventilátory | 1 |
| Max. hladina hluku | 31.00dB(A) |
| Konektor napájení | 4-Pin |
| TDP | 75W |
| Hmotnost | 123 g |