Aktivní chlazení procesoru Akasa AK-CC7139HP01
0.0
0 hodnocení
681 Kč
Bez DPH: 563 Kč
U dodavatele
Doručení: 9 pracovních dnů
Bezpečná platba
SSL šifrování
Zákaznická podpora
Po-Pá 8:00 – 16:00
Ostatní
| Typ | Top Flow |
| Kompatibilita | 1155, 1151, 1156, 1200, 1150 |
| Barva ventilátoru | Černá |
| Barva okraje | Černá |
| Osvětlení | RGB |
| Velikost ventilátoru | 120mm |
| Výška | 59mm |
| Šírka | 120mm |
| Hloubka | 120mm |
| Min. otáčky | 500 ot/min |
| Max. otáčky | 1800 ot/min |
| Proudění vzduchu | 75-100m3/h |
| Režim více ventilátorů | Žádný |
| Ventilátory | 1 |
| Max. hladina hluku | 32.50dB(A) |
| Konektor napájení | 4-Pin |
| TDP | 95W |